Fotel do masażu INADA W.1

 

INADA W. 1 to pierwszy na świecie fotel masujący wyposażony w system synchronizacji masażu z dźwiękiem wydobywającym się z kina domowego (DVD, TV, VHS, CD, MP3, etc.)

Synchronizacja muzyki z dynamicznie dopasowanym masażem zapewnia najwyższy poziom relaksacji.

W.1 z największą precyzją lokalizuje punkty akupresurowe, aby potem wykonać dopasowany masaż całego ciała w pełni zsynchronizowany z Twoją ulubioną muzyką.

 

8 Programów prozdrowotnych:

1. Fullbody Relief: Ulga dla obolałych mięśni poprzez odpowiedni masaż punktów akupresurowych.
2. Stiff Shoulders: Usuwa napięcia i zesztywnienia w okolicach szyi i ramion.
3. Neck Focus: Usuwa napięcia i zesztywnienia w okolicach szyi.
4. Lower Back Tension: Zalecany przy bólach dolnych mięsni pleców.
5. Seat: Kombinacja masażu wibracyjnego i powietrznego bezpośrednio stymuluje mięśnie pośladków.
6. Shiatsu: Powolny masaż shiatsu całego ciała.
7. Morning: Stosuje europejskie techniki masażu, masując od kończyn do środka ciała. Polecany zaraz po przebudzeniu.
8. Night Time: Stosuje dalekowschodnie techniki masażu od środka ciała w kierunku kończyn. Polecany przed pójściem spać.

Tryby manulane:

Kneading, Human Touch, Double-Kneading, Kneading&Tapping, Rhythm Acupressure (1 i 2), Tapping (1 i 2),Rolling (Partial, Whole), Back Vibration, Air Massage (Calf & Seat)

Ruchome podłokietniki

INADA W.1 to jedyny fotel masujący na rynku wyposażony w ruchomy podłokietnik.
To proste rozwiązanie znacząco ułatwia zajęcie miejsca, jak i bezproblemowe schodzenie z fotela.

 

 

Całkowicie płaski podnóżek

INADA W.1 to jedyny fotel masujący na rynku wyposażony w płaski podnóżek.
Nieaktywny podnóżek posiada całkowicie płaską powierzchnie świetnie wpasowując się w każde wnętrze. W momencie kiedy zostaje aktywowany, boczne panele unoszą się mocno obejmując nogi i wykonują wielopunktowy masaż shiatsu. Dodatkowa regulacja długości podnóżka pozwala dopasować masaż do osób o każdym wzroście, a regulacja intensywności masażu oraz elektrycznie unoszony podnóżek do poziomu są dopełnieniem pełnego komfortu.

 

Zestaw Synchronizujący

Inada W.1 dostarczany jest z zestawem synchronizującym, w którego skład wchodzą : Synchronizer oraz specjalna poduszka zagłówka wyposażoną w głośniki. Synchronizer służy do synchronizacji fotela W.1 z Twoim prywatnym kinem domowym. Dzięki temu unikalnej właściwości Twój masaż będzie podążał za zmianami w tonach basowych, ostukiwanie i wibracja pleców za zmianami w tonach sopranowych, a wibracja nóg za zmianami w tonach średnich. Możesz regulować poziom basu i sopranu używając przycisków Bass i Treble znajdujących się na Synchronizerze, albo ustawić ich poziom na jednym z dwóch zdefiniowanych poziomów: optymalnym dla słuchania muzyki lub optymalnym dla filmu. Programy potrafią odczuwać zmiany zarówno w rytmie i melodii jak i w poziomie głośności. Tak więc możesz cieszyć się taką ilością różnego rodzaju wariacji masażu jak dużą kolekcje płyt posiadasz. Możesz również regulować czułość synchronizacji z dźwiękiem audio, w celu zapewnienia głębszego odprężenia dla zmysłów.

 

Wielofunkcyjny pilot

Fotel do masażu Inada W.1 wyposażony jest w doskonały pilot sterujący, który pozwala na intuicyjną i w pełni bezpieczną obsługę fotela. Wszystkie programy automatyczne jak i ich regulacje dostępne są na wyciągnięcie ręki użytkownika, a pod klapką pilota znajdują się przyciski do ustawień manualnych. Można dowolnie łączyć różne techniki masażu m.in. ugniatanie, ostukiwanie, shiatsu, ludzki dotyk i inne, aby stworzyć indywidualny program, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. Pilot cechuje się jasnym i czytelnym wyświetlaczem. Wyświetlacz wyświetla informacje o każdej wykonywanej aktualnie czynności.

 

Dane techniczne:

Zasilanie : 220 - 240V 50 - 60 Hz
Moc : 210 W
Waga (Kg) : 80 Kg
Czas nieprzerwanej pracy: 30 Minut
Wymiary szer. x dług.x wys. (cm) : 77 x 140 x 120
Kolor obicia: czarny, jasny beż

Cena brutto: 14 900,00 zł

 

Przeczytaj Poradnik dla kupujacych

 

 

 
 

HOME  | O Firmie  | Oferta  | Kontakt