Fotel do masażu INADA DreamWave


 

INADA DreamWave TO MODEL WYZNACZAJĄCY NOWE STANDARDY
W DZIEDZINIE EKSKLUZYWNYCH FOTELI MASUJĄCYCH

 

Doskonały design

Piękny design, który zachwyca nasze zmysły, DreamWave zawdzięcza światowej sławy projektantowi mebli
- Toshiyuki Kita. Potrafił on stworzyć dzieło sztuki bez najmniejszego kompromisu w jakości masażu.

Toshiyuki Kita urodził się, uczył i studiował wzornictwo w Osace, a obecnie pracuje w Mediolanie.  
Jego projekty łączą japońską ascezę form z włoskim wyrafinowaniem. Toshiyuki Kita mówi o swoich pracach, że balansują pomiędzy   technologią   a naturą. Znany jest ze swojego proekologicznego nastawienia. Używa wyłącznie materiałów naturalnych albo podlegających recyclingowi. Jego prace wystawiane są m.in. w Museum of Modern Art w Nowym Jorku i paryskim Centrum Pompidou.
Współpracuje z takimi firmami, jak: Moroso, Magis, Bernini, Cassina, Sharp, Yamaha.
Więcej o projektancie na stronie: www.toshiyukikita.com

 

Opatentowany system masażu ramion i szyi

Opatentowany mechanizm DreamWave w fotelu do masażu wykonuje delikatny, głęboko stymulujący masaż rozciągający w obrębie szczytowych partii ramion i szyi. Tego nie potrafi żaden fotel masujący.

Opatentowany system masażu rąk

Opatentowany system kompleksowego masażu rąk, wyposażony w 20 komór napełnianych sprężonym powietrzem, generuje sekwencyjny masaż w rytmie zapewniającym ożywienie obolałych i zmęczonych rąk - od palców dłoni aż po ramiona!

 

Optyczny Shiatsu Point Sensor

W momencie włączenia ulubionego programu DreamWave wykrywa parametry Twego ciała i przyrównuje Twój osobisty profil do 106-ciu zapisanych w pamięci procesora wzorców. DreamWave bezbłędnie decyduje, który wzór sylwetki jest najbliższy Twemu indywidualnemu profilowi, dostarczając masaż idealnie dopasowany do potrzeb Twego ciała.

 

Funkcja Dream Wave

Innowacyjny system kołyski wykonuje delikatne, faliste ruchy siedziska tak jak profesjonalny terapeuta równoważy ciało podczas sesji masażu shiatsu.
Masaż dolnego odcinka pleców staje się bardziej przyjemny a podudzia i pośladki są rozluźnione i wzmocnione.

 

Rozciąganie całego ciała

Funkcja rozciągania kręgosłupa w fotelu do masażu Inada DreamWave jest zbawieniem dla osób mających problemy z kręgosłupem. Efekty   tego zabiegu będziesz odczuwalne natychmiast   po pierwszym zastosowaniu !

Każde zgięcie tułowia to także zgięcie kręgosłupa, które powoduje przemieszczanie się zawartości dysków (jąder miażdżystych) do tyłu. Na dodatek zgięcia te sumują się, to znaczy z każdym kolejnym zgięciem (zgarbieniem, pochyleniem, skłonem) destrukcyjne zmiany w dyskach narastają, jeśli się ich nie "odreaguje" wykonując przeprost.

Podnosząc nogi do góry środek ciężkości ciała przenosi się ze stóp na dolny odcinek pleców - jest to idealna pozycja dla zabiegu rozciągania. Rozciągane mięśnie nóg i delikatne odchylenia tułowia do tyłu mają na celu odwrócenie niekorzystnych zmian wewnątrz kręgosłupa spowodowanych stałym pochyleniem do przodu.  

 

Opatentowany Youth Session

Delikatna sesja masażu specjalnie przeznaczona dla młodszych użytkowników. DreamWave jednakowo dba o zdrowie młodszych i starszych użytkowników.

 

Programy profilaktyki prozdrowotnej

Fotel do masażu Inada DreamWave oferuje osiem zaprogramowanych programów masażu, opracowanych do perfekcji przez Inada. Oprócz profesjonalnych sesji masażu, tryb manualny umożliwia stworzenie własnych kombinacji masażu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Programy automatyczne:

Full Body
Full Body Air
Youth
Quick
Morning
Night
Stretch
DreamWave

Tryby manulane:

Kneading, Human Hands, Double-Kneading, Kneading&Tapping, Shiatsu (1 i 2), Tapping (1 i 2),Rolling (Partial, Whole), Back Vibration, Air Massage

Dane techniczne:

Pobór mocy: 165W
Napięcie: 230V
Wyłącznik czasowy ok. 15 minut.
Wymiary:
Pozycja siedząca: ok. szer. 95cm x wys. 120cm x dł. 140cm.
Pozycja rozłożona: ok. szer. 95cm x wys. 76cm x dł. 210cm.
Waga: 115kg
Kąt wychylenia : ok. 120-170 stopni
Pokrycie: Wysokiej jakości materiał syntetyczny
Kolory: czarny, beżowy, brązowy

Cena brutto: 24 900,00 zł

 

 

 

 

Przeczytaj Poradnik dla kupujacych

 
 

HOME  | O Firmie  | Oferta  | Kontakt